Activity

  • glanmark posted an update 1 month, 2 weeks ago

    Baza danych BIK jest postrachem dla osób niezbyt chlubnej przeszłości kredytowej, dlatego też chwilówki wypłaca się zwykle z pominięciem Biura Informacji Kredytowej. Creamfinance Poland Sp. z. udziela pożyczek gotówkowych na okres od 1 do 30 dni i na kwotę od 100 zł do 3600 zł oraz działa w oparciu przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie kredycie konsumenckim. Sami będziemy podawać, ile zarabiamy, nie trzeba będzie przynosić specjalnych zaświadczeń z pracy. Kredyt na dowód osobisty jest udzielany na innych zasadach niż tradycyjny kredyt gotówkowy. Jeżeli Pożyczka lub jej część nie zostanie uiszczona w terminie Pożyczkobiorca zobowiązany jest do zapłaty oprócz kwoty Pożyczki odsetek za czas opóźnienia, tj. za okres od Daty Spłaty Pożyczki do dnia zaksięgowania kwoty Pożyczki na Koncie Bankowym Pożyczkodawcy.

    Pożyczka na dowód bez zaświadczeń zarobkach, na przykład taka jaką udziela Wonga czy Vivus jest idealnym produktem dla tych, którzy zarabiają w oparciu niestabilne umowy cywilnoprawne (umowa dzieło, umowa zlecenie). Wystarczy, że uzupełnisz kwotę na jaką chcesz uzyskać kredyt, okres kredytowania, a my przedstawimy Ci firmy, które taki właśnie kredyt mogą Ci zaoferować. To oszczędność czasu, bo zamiast iść do działu płac z prośbą wypełnienie i opieczętowanie zaświadczenia zarobkach, co trwa przeważnie minimum dzień, w ciągu nawet godziny uzyskujemy akceptacje naszego dochodu przez instytucję, w której ubiegamy się pożyczkę. Często to właśnie ekspresowa obsługa jest elementem, który decyduje tym, że klient wybiera jedną z tych ofert zamiast ubiegania się kredyt bankowy. Nie tylko możemy liczyć na pożyczki od ręki ale też liczba wymaganych dokumentów jest doprawdy znikoma. Oszczędzisz na zbędnych kosztach, a nawet pożyczysz bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

    Nasze pożyczki dedykowane są dla osób zadłużonych, specjalizujemy się w konsolidacji zadłużenia na lepszych, bardziej dogodnych dla klienta warunkach. Uprawnienie przysługuje niezależnie od posiadanego prawa spłaty pożyczki przed terminem określonego w Ustawie kredycie konsumenckim. Pożyczkobiorca ma możliwość skorzystania z pożyczki refinansującej udzielanej przez jednego z Pożyczkodawców współpracujących z Refinansowanie następuje po uiszczeniu przez Pożyczkobiorcę odpowiedniej kwoty za skorzystanie z usługi uzależnionej od kwoty pożyczki refinansowanej oraz terminu na który ma być dokonane refinansowanie.
    http://kredyt-na-dowód.pl/kredyt-przez-internet